Train for Pleasure & Rehab

Ahoj! Zdravím dnes všechny plavce a suchoplavce, ale hlavně a především potenciální plavce. Právě pro Vás je určen tento blogový článek. Protože ačkoliv je současná doba složitá a většina sportovišť je uzavřená, tak to určitě jednou skončí a sportovat/plavat se zase začne. Takže je možná (určitě!) vhodná doba se zamyslet nad tím, jak a kam se potom „vrtnout“ a zlepšit si plavecké dovednosti, techniku svého oblíbeného plaveckého způsobu nebo se naučit nový, zlepšit si kondici, …anebo shodit, v nouzovém stavu nabraná kila. A pokud je vás doma víc, tak se můžete spojit a domluvit se na společném sportování. Společně vás to bude mnohem více bavit, to garantujeme 😊 a hlavně si to konečně spolu užijete, vyřešíte, že nemáte na nic čas a to často ani na sebe!

My ve Swim Smooth Vám s rozhodováním rádi pomůžeme a nabídneme řešení. Na našich stránkách (www.swimsmooth.cz) je možné se dozvědět kde plaveme, v jakých časech, jaké máme nabídky tréninků pro děti i dospělé, pro závodní plavce i pro ty, kteří si chtějí plavat jen tak pro radost. A právě také plavání pro dospěláky a děti, pokud se rozhodnete plavat spolu, ve stejný čas a na stejném místě.

Hvězdičky

Máte doma malého parťáka (4 – 5let), který má vodu rád a chtěli byste ho naučit plavat, užít si ve vodě společný čas a vidět jeho pokroky? Tak to vás rádi přivítáme v našem kurzu Kids Starter – Hvězdičky, kde jste spolu ve vodě a svému dítěti jste po celou plaveckou hodinu nápomocni.

Pokud ale máte doma staršího parťáka, který má rád vodu a už „nějak“ plave a rádi byste se zlepšovali společně, tak vás oba zveme na bazén Strahov, a to každý čtvrtek od 19:00 hod. Tady se vám budeme věnovat individuálně a ve stejnou dobu. Dospěláci si zlepší techniku znaku a kraulu a srovnají dysbalance a bolesti těla ve skupině Rehab, pod vedením naší hlavní trenérky Gabriely.

A hned ve vedlejší dráze se věnujeme dětem, kde si užijí pestrý trénink se svými vrstevníky a trenérem, který to s nimi umí, takže jim to sportování uteče jako voda 😊.  Je možné začít a plavat si jen tak pro radost ve skupině Train for Pleasure.

Závoďáci

A kdyby se z Vašeho dítěte vyklubal potencionální závodník, tak Vám to řekneme a může se zapojit do oddílu i v jiných dnech a doplnit náš závodní tým!

Pojďte se se s námi radovat a v plavání se zlepšovat! Těšíme se na Vás, na Vaše děti a v neposlední řadě také na pokroky, které spolu s námi uděláte!

Plavte hladce, Swim Smooth!

Zdraví vás všechny, a na vodu se s vámi těší,
trenérka Lenka!

Lenka 🙂